NOVINKA OD AUTORA KOSMICKÉHO BESTSELLERU MARŤAN

Vyrostla na Měsíci, takže má i odvrácenou tvář… Andy Weir napsal vzrušující, akcí nabitý příběh pašeračky Jazz Bašarové, která si neuvědomí, že na Měsíci je sice šestkrát nižší gravitace, ale šestkrát větší šance, že skončíte mrtví v měsíčním prachu!

Novinky

Autor Hadrového panáka vám napsal dopis!

Autor Hadrového panáka vám napsal dopis!

V poště nám přistál vzkaz pro české fanoušky Hadrového panáka. Nejprve jsme se jej vzhledem k obsahu knihy báli otevřít, ale naštěstí tam byl pouze milý dopis od Daniela Colea. Přečtěte si, co napsal!
CO JE TO NEW ADULT LITERATURA?

CO JE TO NEW ADULT LITERATURA?

V knihkupectvích se objevil román Alfa samec opatřený nálepkou „New Adult“. Komu jsou tyhle knihy určeny? A co znamená New Adult? Čtěte dál!
6 ČERVNOVÝCH KNIH, KTERÉ SI ZABALTE NA DOVOLENOU!

6 ČERVNOVÝCH KNIH, KTERÉ SI ZABALTE NA DOVOLENOU!

Letní prázdniny se blíží a knihkupectví jsou na to připravená! Ať už se jedete vyhřívat na mořskou pláž nebo plánujete zažít dobrodružství na českých hradech, s prázdnou rozhodně nepojedete. Vybrali jsme 6 největších knižních pecek, které v červnu vycházejí!

Akce

Hořká sezona

Hoag Tami

Mezi koly

Francis Dick

Strach

Kurbjuweit Dirk

Exil

Swallow James

Panský dům a jeho dcery

Jacobsová Anne

Artemis

Weir Andy

Kritický bod

Cook Robin

Zákrok

Cook Robin

Zátiší

Pennyová Louise

Ve stínu knížecího stolce

Whitton Hana

Mlčet jako hrob

Roberts Mark

Ikona

Forsyth Frederick

Hra na smrt

Avdic Asa

Déšť

Saudková Sára

3x Hercule Poirot 4

Christie Agatha
Zobrazit další

O nakladatelství

Na českém trhu již tradiční značka je také nejstarší nakladatelskou značkou Euromedia Group, a.s. Nabízí českou a překladovou literaturu, detektivky, krimi, thrillery, historické romány a dětskou literaturu.

Ke kmenovým autorům patří např. Gillian Flynnová, Andy Weir, Terry Hayes, John Grisham, Harlan Coben, Agatha Christie, Dick Francis, Frederick Forsyth, Ken Follett, Dmitry Glukhovsky, Louise Pennyová či Luca di Fulvio.

Více info

Sociální sítě